Terms and conditions

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos linove.eu piedāvāto preču iegādes noteikumus un nosacījumus.

INTERNETA VEIKALA “LINOVE.EU” LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Šie noteikumi attiecas uz visiem fizisku un digitālu preču pirkumiem, pasūtot tos internetā, pa telefonu, faksu vai e-pastu. Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šo dokumentu!

SIA “VIKITAN” ik pa laikam var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

LIETOTĀJA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

 • Lietotājam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, lai lietotu šo mājaslapu. Ja Jums ir mazāk nekā 18 gadu, Jums nav atļauts pārlūkot šīs mājaslapas saturu. Sakarā ar šīs mājaslapas lietotāju vecuma ierobežojumu informācija, ko šī mājaslapa ievāc, iekļaujas bērnu interneta privātuma aizsardzības aktā (COPPA), un tā netiek uzskatīta par šo aktu pārkāpjošu.
 • Lietotājs ir atbildīgs par visām darbībām no viņa reģistrētā lietotāja konta un paša ievietoto informāciju, kā arī par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti.
 • Lietotājs nedrīkst nodot trešajām personām lietotāja rekvizītus (lietotāja vārdu un paroli). Lietotāja rekvizītus drīkst izmantot tikai konkrētais lietotājs (fiziska vai juridiska persona), kuram tie piešķirti.
 • Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā SIA “VIKITAN” patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.
 • Lietotājam ir tiesības atteikties no pasūtījuma jebkurā tā stadijā 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas – to paredz distances tirdzniecību regulējošas likuma normas. Papildus informāciju lasiet atteikuma tiesībās.
 • Lietotājam ir tiesības izvēlēties sev visērtāko maksāšanas veidu, par kuriem plašāku informāciju iespējams iegūt sadaļā – Maksājumu veidi.
 • Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu, vai par patērētāja tiesībām un pienākumiem, lasāma – patērētāju tiesību aizsardzības likumā.
 • Veicot pasūtījumu lietotājs piekrīt, ka iesniegto datu apstrādi veic SIA “VIKITAN”, Rītupes iela 8, Rīga, LV-1019 saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības likumu. Papildus informāciju lasiet – privātuma politika.
 • Citējot vai atsaucoties uz linove.eu iegūto informāciju, Portāla lietotājam jānorāda informācijas avots www.linove.eu. Materiāla pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz autortiesību īpašnieku ir obligāta.
 • linove.eu lietotājam ir aizliegts:
  1. reģistrēties ar citas personas datiem, tos norādot linove.eu;
  2. iejaukties linove.eu programmas darbībā;
  3. veikt reverso inženieriju;
  4. veidot atvasinājumus no linove.eu grafiskajiem elementiem, teksta, programmas koda, attēliem un citām linove.eu sastāvdaļām;
  5. izmantot ierīces, programmas, vīrusus, lai traucētu, pārtrauktu vai radītu bojājumus linove.eu vai ierobežotu tās darbību;
  6. īstenot jebkādas darbības, kas nesamērīgi noslogo linove.eu, veikt izkliedētā pakalpojuma atteikuma uzbrukumus ar jebkādu mērķi;
  7. piešķirt tiesības izmantot linove.eu trešajām personām;
  8. apiet jebkāda veida šifrēšanas vai cita veida drošības paņēmienus, kuri tiek izmantoti linove.eu darbībā (ieskaitot lietotāja identifikatoru vai paroļu zagšanu, kā arī citiem linove.eu lietotājiem piešķirto identifikatoru un paroļu izmantošanu ar mērķi piekļūt citu linove.eu lietotāja kontam un datiem);
  9. veikt darbības, kas būtu vērstas uz linove.eu bojāšanu, vai tās drošības sistēmu apiešanu, vai nelegālu linove.eu vai tās datu kopēšanu. Par nelegālām darbībām ar linove.eu tiek uzskatītas visas tās darbības, kuru izpildei netiek izmantotas atļautās (uz ekrāna redzamās) komandas, vai kuras tiek izpildītas automātiski, bez cilvēka tiešas līdzdalības informācijas pieprasījumu procesā (izmantojot jebkura veida programmas, “robotus”), neatkarīgi no šo darbību mērķa.
  10. sniegt jebkādu palīdzību vai atbalstu trešajām personām minēto darbību veicināšanai.
  11. stingri aizliegts veikt attalinātas konsultācijas pakalpojuma audio/video ierakstus vai foto uzņēmumus, bez otras puses (konsultanta) piekrišanas. Jebkura pretēja rīcība un audio/video ierakstu darbību veikšana bez saskaņošanas ir uzskatāma par prettiesisku personas tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību un tiesības uz datu aizsardzību pārkāpšana
 • Par šo Noteikumu neievērošanu var bloķēt linove.eu lietotāja kontu uz laiku vai pavisam. Bloķēšanas gadījumā tiks nosūtīta informācija uz linove.eu lietotāja e-pasta adresi.
 • Šo noteikumu neievērošana, un/vai linove.eu lietošanas tiesību iegūšana, izmantojot citu linove.eu identifikatoru un pieejas paroles var tikt uzskatīta arī par linove.eu apzinātu bojājumu, kas atbilstoši Latvijas tiesībām ir pretrunā ar likumu un var tikt klasificēts, kā krimināls pārkāpums.
 • linove.eu lietotājam jāziņo SIA VIKITAN par visiem gadījumiem, ja ir aizdomas par esošu vai iespējamu nesankcionētu piekļuvi linove.eu lietotāja kontam vai datiem, kā arī par kļūdainu linove.eu darbu.

SIA “VIKITAN” TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

 • SIA “VIKITAN” apņemas saskaņā ar produktu un pakalpojumu aprakstu nodrošināt preces saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā. Saskaņā ar EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES DIREKTĪVAS 2011/83/ES 52.punktu “Preču piegāde saistībā ar pārdošanas līgumiem var notikt dažādā veidā, turklāt vai nu nekavējoties, vai vēlākā datumā. Ja puses nav vienojušās par konkrētu piegādes datumu, tirgotājam piegāde būtu jāveic pēc iespējas agrāk un ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas. […]”
 • Tā kā linove.eu piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 • linove.eu visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 • Interneta veikals linove.eu patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.
 • Papildus informāciju par preču piegādi lasiet “linove.eu” interneta veikala piegādes noteikumos.
 • linove.eu nodrošina iespēju pasūtīt SIA “VIKITAN” attālinātas (online) speciālistu konsultācijas. Papildus informāciju lasiet – attālinātas konsultācijas.
 • Visi strīdi, kas saistībā ar šiem noteikumiem rodas starp SIA VIKITAN un linove.eu lietotāju, tiek risināti savstarpējo pārrunu ceļā. Ja pārrunu ceļā strīdus atrisināt neizdodas, tie risināmi saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Neskaidrību gadījumā lietotājam tiek sniegta palīdzība – kontakti

Izmantojot “linove.eu” interneta veikalu, Jūs apliecināt, ka šie noteikumi ir saprotami un apņematies tos ievērot un regulāri sekot to izmaiņām.

MAKSĀJUMU VEIDI

Veicot pirkumu “linove.eu” e-veikalā, varat norēķināties skaidrā ar norēķinu karti vai ar pārskaitījumu.

MAKSĀJUMS AR PĀRSKAITĪJUMU

Šī maksājuma izvēles gadījumā pēc pasūtījuma veikšanas “linove.eu” e-veikalā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kas jāapmaksā 7 dienu laikā. Izpildot maksājuma uzdevumu, neaizmirstiet norādīt priekšapmaksas rēķina numuru! Prece tiks Jums nogādāta, tiklīdz būsim saņēmuši bankas pārskaitījumu.

MAKSĀJUMS AR BANKLINK

Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (Jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un Jūs saņemsit pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu). Banklink ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos Latvijas interneta veikalos. Maksājumu par preci vai pakalpojumu iespējams veikt ar Swedbank, Citadele, SEB, Luminor internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids.

MAKSĀJUMS AR VISA VAI MASTERCARD KARTĒM

Interneta vidē viens no vispierastākajiem un senākajiem maksāšanas veidiem. Maksājumu sistēma ir nodrošināta pret krāpnieciskiem darījumiem, iekļaujot 3D Secure tehnoloģiju — unikāla sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ Verified by Visa. Jums kā pircējam obligāti nepieciešams iepazīties ar lietošanas noteikumiem un jāpiekrīt tiem, pirms maksājuma izpildīšanas.

Visa, MasterCard karšu un Banklink maksājumu apstrādinodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, kuras īpašnieks ir Maksekeskus AS.

ATLAIDE AR KUPONU

Atlaižu kuponi ir mārketinga akcija klientu piesaistīšanai. Tos iespējams izmantot tikai interneta veikalā pie preču apmaksas.  Par šādu mārketinga akcijas sākšanos klienti informāciju var saņemt SIA “VIKITAN” sociālo tīklu profilos vai mājaslapā linove.eu.

PIEGĀDES NOTEIKUMI

PIEGĀDE LATVIJĀ 2-5 DARBA DIENU LAIKĀ

Izvēlies sev ērtāko piegādes veidu: piegādi ar kurjeru uz jebkuru adresi Latvijā un Eiropā ar Omniva kurjerpakalpojumu; piegādi uz pakomātu Latvijā un Baltijā; vai piegāde jebkurā pasaules vietiņā ar Latvijas pastu. Preču rezervāciju un izsūtišanu veicam tikai apmaksātiem pasūtījumiem.

Piegāde nākamajā darba dienā pasūtījumiem Latvijā, kas veikti darba dienās līdz plkst. 12:00.

Īpašus piegādes nosacījumus (piemēram, noteiktu piegādes laiku) lūdzam norādīt pasūtījuma komentāru zonā un mēs tos savu iespēju robežās ievērosim. Lai saņemtu preci laicīgi, neaizmirsti norādīt pilnu piegādes adresi un kontakttālruni.

PIEGĀDE JUMS ĒRTĀ VIETĀ UN LAIKĀ

Pasūtījumu piegādes nodrošina VAS “Latvijas Pasts” vai “OMNIVA”, tādēļ izvēlei pieejami dažādi piegādes veidi, kas ļaus pielāgot piegādes vietu un laiku Jūsu ikdienas ritmam. Katrs sūtījums tiek apdrošināts un tam pieejams savs identifikācijas numurs.

Omniva pakomāta pakalpojums

ir pakalpojums, kura ietvaros sūtījums saņēmējam tiek izsniegts no Omniva pakomāta, kas atrodas Latvijas Republikā, Lietuvas Republikā vai Igaunijas  Republikā.

 • Pasūtījumu varēsiet saņemt 1-2 dienu laikā.
 • Pakomāts (sūtījumu terminālis) – preces tiek piegādātas uz norādīto pasta termināli.
 • Informācija par piegādāto sūtījumu Jums tiks nosūtīta īsziņā. Izņemiet sūtījumu Jums ērtā laikā. Sūtījumu termināļi ir pieejami 24 stundas diennaktī.
 • Pēc tam, kad būsiet saņēmis informatīvu īsziņu, dodieties uz pakomātu.
 • Ievadiet īsziņā saņemto durvju kodu.
 • Izņemiet sūtījumu no atvērtā skapīša.

Omniva mājaslapa

Omniva kurjera pakalpojums

ir pakalpojums, kura ietvaros sūtījums ar kurjeru tiek nogādāts saņēmējam Eiropas Savienībā.

 • Pasūtījumu varēsiet saņemt 1-2 dienu laikā (Baltijas valstīs), līdz 8 dienām citās valstīs Eiropā.
 • Psūtijuma maksa un laiks ir atkarīgi no saņēmēja atrašanas vietas.
 • Kurjers iepriekš sazvanīsies ar Jums, lai vienotos par piemērotu piegādes dienu un laiku.

Omniva mājaslapa

Latvijas Pasts kurjera pakalpojums

ir pakalpojums, kura ietvaros sūtījums ar kurjeru tiek nogādāts saņēmējam visā pasaulē.

 • Pasūtījumu varēsiet saņemt līdz 7-14 dienu laikā.
 • Pasūtījuma piegādes laiks ir atkarīgs no saņēmēja atrašanas vietas.
 • Kurjers iepriekš sazvanīsies ar Jums, lai vienotos par piemērotu piegādes dienu un laiku.

Latvijas Pasts mājaslapa

ATTĀLINĀTAS KONSULTĀCIJAS

 • Attālinātas konsultācijas var tikt nodrošinātas izmantojot sekojošās iespējas:
  • WhatsApp
  • Telefonu
  • E-pastu
  • linove.eu videočata iespējas, kas neprasa papildus programmatūras instalāciju
 • Attālinātās linove.eu konsultācijas laikā iespējams:
  • Pārrunāt interesējošus jautājumus;
  • Noteikt ārstēšanas plānu vai izvērtēt un koriģēt jau esošo plānu;
  • Pārrunāt analīžu, izmeklējumu, speciālistu slēdzienu rezultātus (nosūtot attēlus vai konkrētās platformas piekļuves kodu);
  • Atsevišķos gadījumos – vizuālais novērtējums (nosūtot attēlu);
 • 24 stundas pirms vizītes Jūs saņemsiet atgādinājuma e-pasts par pierakstu uz konsultāciju.
 • SIA VIKITAN attalinātās konsultācijas laikā neveic video vai audio ierakstus un nesaglabā tos arhīvā.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

ATTEIKŠANĀS NO PASŪTĪJUMA

 • Lietotājam ir tiesības atteikties no pasūtījuma. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.
 • PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.
 • Ja 14 dienu laikā izlemsiet atdot preci veikalam, sūtīšanas izdevumi būs jāapmaksā Jums.
 • Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.
 • SIA “VIKITAN” saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā.
 • Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +371 20223609, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 • Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 • Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 • Lai atteikt attālinātu konsultāciju lūdzam paziņot ne mazāk kā 24 stundas pirms konsultācijas. To iespējams izdarīt:

NAUDAS ATMAKSA

 • Ja kādu augšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta uz to kontu, no kura tā ieskaitīta. Ja Jūs vēlaties naudu saņemt citā kontā, tas jānorāda atsevišķi.
 • Iepriekšminētajos preču atpakaļatdošanas gadījumos tiek veikta preces pārbaude, kam mēs rezervējam 5 darba dienas. Ja prece tikusi atdota tādā pašā stāvoklī, kādā izsūtīta, veikals naudu pārskaita nekavējoties.
 • Gadijumā ja attālināta konsultācija netika atteikta velāk nēkā 24 stundas pirms konsultācijas – nauda netiek atgriezta.