Лазерное удаление волос

Piedāvājam revolucionāru tehnoloģiju pasaulē nevēlamo matiņu likvidācijā – lāzeraparātu “LightSheer DESIRE Laser” no Lumenis. Tas ir vienīgais diožu lāzers pasaulē ar High Speed vakuuma tehnoloģiju, kas nodrošina maksimālu komfortu procedūras laikā. Uzgalim ir regulējama atsāpinoša vakuuma funkcija un lielākais apstrādes laukums viena impulsa laikā. Pateicoties “LightSheer DESIRE Laser”, lāzerepilācija ir ātra, nesāpīga un efektīva, ļaujot permanenti likvidēt nevēlamos matiņus tikai 4-6 sesijās.*

LightSheer — это удобно и эффективно. Он оснащен двумя запатентованными Lumenis LightSheer DESIRE технологиями лазерной эпиляции:

High Speed vakuuma tehnoloģija izmanto unikālu vakuuma mehānismu, kas iedarbojas uz jušanas receptoriem ādā ar spiedienu, rezultātā samazinot karstuma sajūtu ārstēšanas laikā.
ChillTip™ tehnoloģija izmanto safīra dzesēšanas sistēmu, kas nepārtraukti atvēsina ādu, lai padarītu procedūru patīkamāku.

Специалист подберёт процедуру в зависимости от участка тела и типа вашей кожи и волос.

LightSheer ir piemērots visiem ādas tipiem, lielākajai daļai ķermeņa zonu un matiņu tipu. Lāzerterapija ir efektīvāka, ja matiņi ir agrīnā augšanas stadijā. Tā kā visi mati nebūs vienā un tajā pašā stadijā, būs nepieciešamas vairākas ārstēšanas sesijas, lai panāktu noturīgu* efektu. LightSheer klienti un specialisti ziņo par augstu apmierinātības līmeni un ilgtermiņa efektivitāti pēc lāzerepilācijas kursa pabeigšanas.

*Уменьшение количества волос определяется как долговременное, стабильное уменьшение количества вновь отрастающих волос, измеренное через 6, 9 и 12 месяцев после завершения курса лазерной эпиляции.

Отображение 1–12 из 15

Отображение 1–12 из 15