Распродажа!

Подмышки + Бикини (полное) + Голени

149,00  с НДС 21%

AKCIJA!

Atlaide 45%!

Visam lāzerepilācijas kursam.

Par procedūru ir iespējams samaksāt šeit – mūsu internetveikalā pievienojot procedūru grozam un aizpildot pirkuma formu. Apmeklējot pakalpojumu uzradiet no mums saņemto e-pastu.

N.B. svarīgi aizpildīt formu izmantojot klienta personas datus.

Описание

Lāzerepilācijas ieguvumi:

  • efekta noturīgums – ja lāzerepilācijas kurss veikts pareizi, matiņi praktiski neataug;
  • ātra procedūra – lāzerepilācija aizņem vien pāris minūtes. Paduses lāzerepilācija ilgst vidēji 30 sekundes, viena apakšstilba lāzerepilācija ilgst 2-4 minūtes;
  • izslēgts matiņu ieaugšanas risks, atbrīvošanās no jau ieaugušiem matiņiem (it sevišķi bikini zonā);
  • procedūra piemērota praktiski visām ķermeņa zonām;
  • lāzerepilāciju var veikt jebkurā gadalaikā;
  • atšķirībā no vaksācijas un depilācijas pareizi veikta lāzerepilācija nerada pigmentācijas risku.

Kāpēc lāzerepilācija ir tik efektīva?

Procedūras laikā lāzers izdala gaismas impulsu ar noteiktu viļņa garumu. Ādā esošie mata folikuli, kas satur melanīnu, šo gaismas impulsu absorbē un pārvērš siltumā. Šī sasilšanas reakcija, netraumējot citus audus, termiski iznīcina matiņa sakni un novērš turpmāku mata augšanu. Lāzera radītā enerģija iedarbojās tieši uz matiņiem, kas atrodas aktīvajā augšanas (anagēnajā) fāzē, samazinot to iespēju atkal atjaunoties.

Tā kā visi matiņi neaug vienlaicīgi, to likvidēšana notiek pakāpeniski. Vienas procedūras laikā vidēji iespējams iedarboties uz 20% matiņu folikulu. Ar katru nākamo lāzerepilācijas reizi ataugušie matiņi kļūst aizvien retāki un smalkāki. Lai lāzerepilācija būtu maksimāli efektīva, tā jāveic kursa veidā, iznīcinot visus matiņus.

Lāzerepilācijas kursa ilgums

Procedūru kursa ilgumu ietekmē gan klienta matiņu un ādas tips, gan hormonālais fons, apmatojuma intensitāte un izmantotā iekārta. Lāzerepilācijas kursa ilgums ir 4 – 8 sesijas. Starp procedūrām jāievēro 4-6 nedēļu starplaiks, precīzu grafiku noteiks speciālists. Pamanāms vizuālais efekts būs novērojams jau pēc trešās vai ceturtās procedūras. Ja procedūru kurss tiek pārtraukts, jau sasniegtais rezultāts saglabāsies, bet nebūs pilnvērtīgs.

Lāzerepilācijas efektivitātes pamatā ir matiņa struktūra un krāsa – jo biezāks un tumšāks matiņš, jo labāks lāzerepilācijas efekts.

Lāzerepilācijas priekšrocības:

  • aizmirsti par skuvekli un vasku! Matiņi pēc noslēgta lāzerepilācijaskursa praktiski neataug vai arī ataug pēc ilga laika nelielā skaitā. Lai efektu saglabātu, uzturošo procedūru nepieciešams veikt vien reizi 1 – 2gados (atsevišķos gadījumos – reizi pusgadā);
  • lāzerepilācija saudzē ādu atšķirībā no epilācijas, vaksācijas un skūšanas, kad tiek traumēta epitēlija virskārta. Lāzerepilācijas laikā ir jūtams siltums, bet iekārtā iestādītie dzesēšanas risinājumi novērš nepatīkamās sajūtas;
  • ieauguši matiņi kļūst par pagātni – lāzerepilācija iznīcina mata folikulu. Tātad lāzera skartie matiņi vairs neaug un nevar ieaugt ādas virspusējos slāņos.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Paduses + Bikini (pilns) + Apakšstilbi”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *