Lumenis M22 IPL & ResurFX

Fototerapija ar Lumenis M22 IPL & ResurFX

Lumenis M22 IPL lāzera unikālā tehnoloģija, kas apvieno sevī labāko IPL ārstēšanu ar visefektīvākajiem neablatīvajiem frakcionētajiem lāzera tehnoloģijām (ResurFX) vienā ierīcē!

Ja Jūs pavadāt daudz laika ārā, saules stari var izraisīt Jūsu ādas fotobojājumu. Fotobojājums – ir bojājums kas izpaužas kā raupja, blāva ādas tekstūra, smalkas līnijas un grumbiņas, pigmentācijas plankumi, redzami asinsvadi. M22 IPL fotofrakcija atrisina visas iepriekšminētas problēmas!

Fotofrakcija (Photofraction, PhotoFraction™) ir estētiskās dermatoloģijas procedūra, kas tiek veikta ar M22 ierīci, izmantojot divus moduļus: ResurFX (lāzera atjaunošana) un IPL (fototerapija). Rezultātā Photofraction apvieno vairāku aparatūras paņēmienu priekšrocības un ļauj sasniegt būtiskus rezultātu bez ilgstošas rehabilitācijas.

Tāpat kā zobārsta apmeklējums, lai zobi būtu veseli un balti ir nepieciešams tīrīt zobus, arī regulāras IPL procedūras saglabā jūsu sejas ādu mirdzošu un jauneklīgu.

IPL procedūru var kombinēt arī ar citām lāzerprocedūrām, lai iegūtu vēl efektīvākus rezultātus.

Fototerapija jeb Intensīva pulsējošā gaisma – IPL

IPL procedūrā tiek izmantoti augstas intensitātes gaismas impulsi, lai iekļūtu ādā, mazinātu apsārtumu un saules radīto ādas pigmentāciju. Mūsu klīnikā mēs piedāvājam jaunāko IPL ierīci, – Stellar M22TM. Visas IPL ierīces nav vienādas. M22 un Stellar IPL ierīces ir drošākās un efektīvākās tirgū. Tās var apstrādāt praktiski jebkuru ādas tipu, pateicoties to patentētajai Optimal Pulse tehnoloģijai, kas ir atrodama TIKAI Lumenis IPL iekārtās. Stellar M22 ir ir efektīvākā ierīce tirgū pigmentācijas un saules radīto bojājumu ārstēšanā.

Stellar M22 IPL var novērst šādas ādas problēmas:

 • Pigmentēti bojājumi
 • Smalkas līnijas un grumbiņas
 • Asinsvadu bojājumi
 • Rupja ādas tekstūra
 • IPL pfotofacial pigmentācijas plankumiem
 • Zirnekļa vēnas
 • Lielas poras
 • Rozaceja
 • Ādas nelīdzenumi
 • Saules bojājumi
 • Melazma

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai ir nepieciešama rehabilitācija pēc procedūras?

Šī neinvazīvā ārstēšana ļauj nekavējoties atgriezties pie ikdienas aktivitātēm. Dažas stundas pēc ārstēšanas jūs, iespējams, izjutīsit apsārtumu, ādas kairinājumu, vieglu dedzināšanu un pietūkumu, taču šīm blakusparādībām nevajadzētu aizņemt ievērojamu laiku.

Cik ātri var sagaidīt rezultātu?

Rezultāti ir pamanāmi pēc vienas procedūras. Mūsu klīnikā mēs piedāvājam profesionālās ādas kopšanas procedūras, lai palīdzētu jums saglabāt ādas veselību un paildzināt ārstēšanas pozitīvo ietekmi.

Vai rezultāts ir noturīgs?

Lietojot ādas atjaunošanai, regulāri plānotas ārstēšanas sesijas vienu vai divas reizes gadā palīdzēs saglabāt rezultātus.

Cik ilgu laiku aizņem procedūra?

Stellar M22 IPL procedūra parasti ir ātrs process. Parasta sesija ilgst 10 minūtes vai mazāk, tāpēc šī ir ideāla iespēja pusdienu pārtraukuma procedūrai.

Kas ir ResurFX?

ResurFX  ir unikāla lāzera ādas atjaunošanas procedūra, kuras mērķis ir ādas pašatjaunošanās stimulācija.

Neskatoties uz spēju dziļi iekļūt dermas struktūrā, ResurFX nebojā ādas virsmu. Smalks lāzera stars, mērķēts uz katru ādas kvadrātmilimetru rada minimālu, tēmētu ādas bojājumu. Šajās mikrozonās sākas šūnu reģenerācijas process un veidojas jauns kolagēns. Ar katru nākamo procedūru iepriekšējais kolagēna karkass tiek aizstāts ar jaunu, kā rezultātā tiek iegūta atjaunota, jauneklīga āda un dziļa atjaunošanās dermas līmenī.

Kolagēna sintēze, elastīgo šķiedru veidošanos un citas ādas funkcijas izsīkst novecošanās rezultātā vai pārmērīgas sauļošanās rezultātā.

ResurFX  pielāgojas jūsu ādas tonim un stāvoklim. Šī individuālā pieeja aizsargā jūsu ādu un samazina rehabilitācijas ilgumu, lai rezultātu Jūs redzētu pēc iespējas ātrāk. M22 ResurFX ™ saudzīgā iedarbība ļauj veikt lāzera ādas atjaunošanas procedūru sejas, kakla, dekoltē zonām, kā arī maigajā zonā ap acīm.

ResurFX indikācijas:

 • Blāva āda
 • Smalkas līnijas un grumbiņas
 • Aknes izveidotas rētas un ķirurģiskas rētas
 • Ādas nelīdzenumi
 • Ādas tonusa zudums
 • Rētas (no pinnēm, iepriekšējām procedūrām, traumām utt.)

Lai iegūtu pilnvērtīgus rezultātus ir nepieciešams 3-5 procedūru kurss. Pēc šīm procedūrām ievērojami uzlabojas sejas ādas krāsu, atjauno ādas elastību un veselīgu izskatu. Izgaist rētas un lāzerterapijas kursa redzamais efekts — sejas atjaunošana — saglabājas daudzus gadus.

ResurFX aparāts ir pārsteidzoši universāls, jo to var kombinēt ar IPL sejas fotoprocedūru, lai iegūtu optimālākos sejas atjaunošanās rezultātus. Tas ir arī lieliski piemērots kombinēšanai ar neiromodulējošo terapiju, piemēram, botulīntoksīnu un injicējamām pildvielām (filleriem) lai uzlabotu rezultātus.

Izmantojot drošu, efektīvu, neķirurģiskas ārstēšanas metodi – platformu Stellar M22 IPL, mēs izstrādājam katram klientam personalizētu ārstēšanas plānu, kas palīdz sasniegt jūsu estētiskos mērķus.

Stellar M22 IPL nodrošina efektīvu grumbiņu mazināšanu, ādas atjaunošanos un izskatu uzlabojošus rezultātus bez anestēzijas, ķirurģiskiem risinājumiem un bez ilgstoša atlabšanas perioda.

Procedūru veic

Dr. Tatjana Ļiņova

Dermatologs / Imunologs