Pollogen Geneo

Geneo ir visaptveroša sejas kopšanas sistēma, lai sniegtu jaunāku, svaigāku un dabisku izskatu. Tā piedāvā unikālu, trīs vienā sejas kopšanu, kas iedarbojas uz ādu gan no ārpuses, gan no iekšpuses, apvienojot klīniski pārbaudītas tehnoloģijas: Tripollar RF, Oxygeneo un Ultraskaņu.

Kā tas strādā?

Procedūras laikā izmanto trīs aplikatorus, kas piedavā labāko no trim efektīvām tehnoloģijām – Tripollar RF, Oxygeneo un Ultraskaņu. Katru tehnoloģiju var izmantot atsevišķi, lai izbaudītu tās priekšrocības, vai apvienot, lai iegūtu pilnīgu sinerģisku efektu.

Ādas atjaunošana

Kolagēns un elastīns ir galvenās dermas sastāvdaļas, kas nodrošina ādas izturību un tvirtumu un to izsīkšana izraisa smalkas grumbiņas. Ar Geneo Tripollar RF aplikatoru klienti izbauda iespēju veicināt dabisko kolagēna un elastīna šķiedru pārveidošanās un papildināšanās procesus.

Šī procedūra maigi silda ādas slāņus, kā rezultātā uzlabojas grumbu un smalko līniju izskats, kā arī redzams ādas tvirtums un liftinga efekts.

Ādas revitalizācija

Revolucionārā Geneo procedūra piedāvā unikālu trīskāršu dabiskās skābekļa piesātināšanas, pīlinga un aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanās efektu. Veicot maigu masāžu ar kapsulu un želeju, tiek radīta reakcija, kas izmanto dabiskos fizioloģiskos procesus, dabiski paaugstinot skābekļa līmeni ādā.

Procedūra tiek pabeigta ar īpašu serumu, ievadot labvēlīgās sastāvdaļas ādā, kad tā atrodas ļoti uzņēmīgā stāvoklī. Šī patīkamā, atsvaidzinošā procedūra nodrošina tūlītēju ādas revitalizāciju jau no pirmās procedūras, kas tiek nostiprināta un uzturēta ieteicamo procedūru sērijas laikā.

Ādas uzlabošana

Ievadot ultraskaņas viļņus ādā, Geneo pastiprina atjaunošanas un revitalizācijas efektu. Ultraskaņas viļņi uzlabo asins plūsmu un palīdz labāk uzsūkt aktīvās sastāvdaļas.

Šīs drošās un nesāpīgās procedūras rezultātā redzami uzlabojas ādas struktūra un tonis.

Geneo priekšrocības

  • Efektīvas formulas un ārstēšanas komplekti, kas nodrošina tūlītējus un ilgstošus rezultātus ādas atdzīvināšanai, attīrīšanai un atjaunošanai, kā arī vispārējai ādas struktūras un izskata uzlabošanai.
  • Personalizēts un daudzpusīgs
  • Viena platforma, kas satur 3 jaudīgas tehnoloģijas, kuras var izmantot sinerģijā, lai apmierinātu konkrētas vajadzības un vēlmes.
  • Droši un patīkami
  • Pārbaudītas un apstiprinātas tehnoloģijas, kas izstrādātas, lai stimulētu ķermeņa dabiskos dziedināšanas mehānismus ar minimālu diskomfortu.

Geneo tehnoloģijas

Atsvaidzina un uzlabo ādas tekstūru un tonusu, izmantojot 3-in-1 koncepciju: izmantojot fizioloģiskos procesus, kas ir atbildīgi par skābekļa līmeņa paaugstināšanos ādā, maigi pīlingojot ādu un sagatavojot to aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanai.

Veicina ādas atjaunošanos, stimulējot kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu, drošā un efektīvā veidā piegādājot fokusētu RF enerģiju, izraisot kontrolētu dermas uzsilšanu.

Uzlabo asins plūsmu un aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanos, iedarbojoties uz ādu ar ultraskaņas viļņiem, radot vibrāciju un pārveidojot epidermas šūnas, lai palielinātu epidermas slāņa caurlaidību un uzlabotu ādas barošanu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik procedūras būs nepieciešamas, lai redzētu rezultātus?

Jūs redzēsiet un sajutīsiet rezultātus jau pēc pirmās procedūras. Lai iegūtu vislabākos rezultātus ir ieteicams veikt pilnu ārstniecības kursu.

Ko es varu sagaidīt pēc ārstēšanas?

Pēc OxyGeneo procedūras jūsu āda jutīsies atsvaidzināta un atjaunota. Pēc procedūras varat uzreiz atgriezties un turpināt savas ikdienas gaitas.

Vai OxyGeneo un TriPollar procedūras ir piemērotas visiem ādas toņiem?

Jā, OxyGeneo un TriPollar ir droši visiem ādas toņiem.

Cik ilgi notiek procedūra?

Vidēji katra procedūra aizņem 60 minūtes, un pēc tās  Jūs varat nekavējoties atgriezties pie ikdienas aktivitātēm.

Vai Geneo procedūra ir sapīga?

Nē. Procedūru, pēc sajūtam, var salīdzināt ar sejas masāžu.

Cik maksā procedūra?

Viena cena visiem komplektiem – 120 EUR.
Iepzīšanas atlaides akcija līdz 1. septembrim – 101 EUR.

Mūsu specialisti

Dr. Tatjana Ļiņova

Dermatologs / Imunologs
Estētiskās medicīnas ārsts

Dr. Viktors Ļiņovs

Radiologs

Ketija Freiberga

Skaistumkopšanas speciālists

Madara Ģērmane

Skaistumkopšanas speciālists