Radiesse® jeb kalcija hidroksilapatīts

Radiesse® jeb kalcija hidroksilapatīts

Tā ir populāra estētiskā medicīnas procedūra jeb dermalās injekcijas, lai uzlabotu sejas izskatu un mazinātu novecošanās pazīmes, veicinātu ādas dabiskā kolagēna sintēzi.

Radiesse ir pildvielas preparāts jeb pildviela (filleris), kas satur kalcija hidroksilapatīta mikrosfēras, kas ir bioloģiski sadalāmas un nodrošina sejas kontūru uzlabošanos.

Izmantošana

Radiesse izmanto pasaulē, lai uzlabotu sejas kontūru, kā arī atjaunoto sejas apjoma zudumu. Tas ir īpaši piemērots sejas zonām kā vaigu apjoma atjaunošanai kontūrēšanai, apakšžokļa kontūras akcentēšanai, kā arī vietās kur ir nepieciešama intensīva kolagēna stimulācija (seja, kakls, rokas, vēders, striju korekcija).

Procedūra

Radiesse procedūra parasti ir ātra un minimāli invazīva. Pirms procedūras jūs varētu sazināties ar estētisko speciālistu, lai apspriestu jūsu mērķus un vajadzības. Injekcijas tiek veiktas ar īpašu adatu, un parasti procedūra ilgst aptuveni 30 minūtes.

Iedarbība

Kad Radiesse tiek injicēts ādā, tas nodrošina divfāžu efektu. Pirmkārt, tā izlīdzina ādu, uzlabojot tās izskatu. Otrkārt, tas veicina kolagēna ražošanu, palīdzot saglabāt sejas apjomu un elastību ilgtermiņā. Atkarībā no hialuronskābes bāzes pildvielām Radiesse nepiesaista ūdeni ievades zonā, tādējādi nevēlamās vietās neveido tūsku.

Rezultāti

Pēc procedūras jūs varētu novērot uzlabojumus jau tūlīt vai tuvāko dienu laikā. Pirmie sagaidāmie rezultāti parādīsies pēc 3 nedēļām, jo tiek veicināta Jūsu dabiskā kolagēna sintēze.

Ko sagaidīt?

Lielākā daļa pacientu Radiesse procedūru panes labi, komplikācijas ir maz. Procedūras gaitas laikā Jūs jutīsiet nelielu neērtības, piemēram, diskomforts dūriena vietā, apsārtums vai pietūkums. Šo procedūru panes labi, papildus anestēzija nav nepieciešama.

Darbības ilgums

Radiesse darbība ir 12 līdz 18 mēneši, taču tas var atšķirties atkarībā no pacienta ķermeņa zonas īpašībām un procedūras apjoma.

N.B.: Pirms jebkuras estētiskās procedūras ir svarīga ārsta konsultācija, lai noteiktu, vai šī procedūra ir piemērota jums, un lai iegūtu detalizētāku informāciju par procedūras norisi un iespējamajām sekām.

Procedūru veic

Dr. Tatjana Ļiņova

Dermatologs / Imunologs